Logo 112Amsterdam

Conducteur overleden na conflict met reizigers op Station Hilversum
Redactie overig 0 reactie(s) ma 20 juni 2022, 12:29

Conducteur overleden na conflict met reizigers op Station Hilversum [update]

Laatst bijgewerkt: dinsdag 16:01 uur
HILVERSUM – Wie was er zondagavond 19 juni rond 22.50 uur op Station Hilversum, of zat in de trein van Amsterdam naar Amersfoort? Misschien bent u toen getuige geweest van een conflict tussen reizigers en een conducteur. Is dit het geval, of heeft u beelden? Neem dan contact op met de politie.

Rond 22.50 uur was er een controle in de trein, vlak voordat deze op station Hilversum aankwam. Twee minderjarige jongens raakten daarbij in discussie met de conducteurs van de trein. De jongens werden opstandig naar de conducteurs en een van hen ging ervandoor toen de trein stil kwam te staan op station Hilversum. Daarna was er een korte worsteling tussen een van de conducteurs en de andere jongen in de deuropening van de trein. De twee jongens zijn uiteindelijk aangehouden.

Vlak na de aanvaring werd een van de betrokken conducteurs onwel, waarna hij is overleden. De recherche onderzoekt of er een mogelijk verband is met de gebeurtenissen op het perron.

Heeft u beelden of informatie?

Zat u op 19 juni rond 22.50 uur in de trein van Amsterdam naar Amersfoort? Was u op perron 3 van Station Hilversum en heeft u iets meegekregen van de aanvaring in de trein?

Heeft u foto’s of video’s gemaakt van de conducteurs en de jongens? Bel 0900-8844 of 0800-7000 (anoniem).

Update

In het onderzoek naar de aanvaring in de trein van Amsterdam naar Amersfoort is geen verband gebleken tussen deze aanvaring en het overlijden van de conducteur.

De twee minderjarige jongens zijn maandagavond in vrijheid gesteld. Voor het zwartrijden en het zich niet kunnen identificeren hebben zij een boete gekregen.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Amsterdam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Amsterdam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.