Logo 112Amsterdam

Redactie 112 0 reactie(s) di 27 januari 2015, 14:07

Man in bestelbusje met koffers vol geld

Laatst bijgewerkt: zondag 13:07 uur

AMSTERDAM – De politie hield zaterdag 24 januari een 40-jarige man uit Purmerend aan die met koffers vol geld rondreed.

 

De politie stuitte zaterdag 24 januari rond 17.00 uur op de A10 vlakbij de afslag RAI op een bestelbusje met daarin koffers vol contant geld. De bestuurder van het busje kreeg tijdens een verkeerscontrole op de snelweg een stopteken. Agenten controleerden de bestuurder en zijn voertuig. De man bleek een grote hoeveelheid suiker te vervoeren, achter de suikervoorraad stonden echter twee koffers met contant geld. Hierop is de man aangehouden en meegenomen naar het bureau voor verhoor. Het geld is in beslag genomen. De verdachte zal in de loop van dinsdag 27 januari heengezonden worden.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Amsterdam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Amsterdam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.