Redactie 112 0 reactie(s) vr 20 februari 2015, 11:26

Gewonde bij steekpartij Ruys de Beerenbrouckstraat

Laatst bijgewerkt: zondag 13:08 uur

AMSTERDAM – In de nacht van donderdag 19 op vrijdag 20 februari raakte een man gewond bij een steekincident. De politie heeft drie mannen aangehouden.

 

Iets na middernacht kreeg de politie de melding dat een man gewond geraakt was bij een steekincident op de Ruys de Beerenbrouckstraat. Het slachtoffer, een 24-jarige man, is met spoed naar het ziekenhuis gebracht en is nu buiten levensgevaar.

 

Aanhoudingen

De politie startte direct een onderzoek en hield op aanwijzing van getuigen drie personen aan op verdenking van betrokkenheid bij het steekincident. Het drietal, mannen van 30, 34 en 41 jaar uit Amsterdam, zit nog vast. De politie onderzoekt nog wat er precies gebeurd is.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Amsterdam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Amsterdam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.