Slachtoffer straatroof Joos Banckersplantsoen naar ziekenhuis
Laatst bijgewerkt: zondag 13:18 uur
AMSTERDAM – In de nacht van donderdag 14 op vrijdag 15 juli is een man gewond geraakt bij een straatroof. De politie heeft nog geen aanhoudingen verricht en is op zoek naar getuigen.
Die nacht rond 00.20 uur liep een 58-jarige man uit Amsterdam in een parkeergarage aan het Joos Banckersplantsoen. Daar beroofden drie mannen hem van zijn waardevolle spullen. De daders gingen er vervolgens vandoor. De straatrovers mishandelden het slachtoffer tijdens de straatroof zodanig dat hij naar het ziekenhuis moest. Na controle mocht hij het ziekenhuis weer verlaten.
Getuigen gezocht
De recherche is een onderzoek gestart en roept getuigen op zich te melden. Mensen die informatie over de gewelddadige straatroof, de daders of hun vluchtroute hebben wordt verzocht contact op te nemen via 0900-8844. Anoniem informatie doorgeven kan bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties